
A tojásfehérjét, a cukor kétharmadával habbá verjük. A maradék cukrot, összekeverjük a margarinnal é...
A tojásfehérjét, a cukor kétharmadával habbá verjük. A maradék cukrot, összekeverjük a margarinnal és a tojássárgájákkal, majd adagonként hozzákeverjük a sütőporos lisztet. Ezután beleforgatjuk a tojáshabot, a szilvát és a diót, majd az egészet, egy előkészített kuglófformába töltjük. Előmelegített sütőben, 180 °C-on, kb. egy órát sütjük, majd tálra borítjuk. Megkenjük a lekvárral és már kínálhatjuk is.
5 darab tojás
35 dkg finomliszt
½ csomag sütőpor
12 dkg kristálycukor
25 dkg margarin
2 kanál szilvalekvár
5 dkg dió
30 dkg aszalt szilva (felaprózva)