
A vajat, az édesítőszerrel krémesre kikeverjük, és egyenként beleütjük a tojásokat. Apránként bele...
A vajat, az édesítőszerrel krémesre kikeverjük, és egyenként beleütjük a tojásokat. Apránként beledolgozzuk a tejet, az étkezési keményítővel és a sütőporral elvegyített lisztet, majd beleforgatjuk a darált mandulát és a reszelt narancshéjat, narancshúst. Margarinnal kikent, zsemlemorzsával meghintett (kb. 1,5 l-es, 25 cm-es) doboz formába simítjuk. Előmelegített sütőben, 175 fokon, kb. 45 percig sütjük. Rácsra helyezzük, hurkapálcikával megszurkáljuk, és még forrón, narancslével meglocsoljuk. Rövid pihentetés után kiborítjuk és kihűtjük.
3 darab tojás
17 dkg finomliszt
4 kanál tej (1.5%-os)
1½ tk sütőpor
12 dkg vaj
3 kanál narancslé
3 dkg mandula (darált)
3 darab narancs (kockára vágva)
7 dkg keményítő
10 dkg édesítőszer (diabetikus)